Світ комфортних кредитів

Сума кредиту: грн

Строк позики: днів

Всього грн:

Отримати кредит

Поширені запитання

Чому мою заявку не схвалили?

Ми відмовляємо у видачі кредиту в певних випадках:

- клієнт не погасив кредит у нашій компанії або в іншій фінансовій установі;

- у клієнта було багато прострочень в нашому сервісі і в інших компаніях;

- при заповненні анкети користувач допустив помилки при введенні особистої або контактної інформації (дані паспорта, ПІБ, номер телефону і т. п.);

- запит відхилено через технічний збій в роботі сайту.

У будь-якому випадку радимо подати заявку повторно, ввести правильно дані або зателефонувати на нашу гарячу лінію.

Як продовжити строк кредиту?

Якщо ви бачите, що не встигаєте повернути кредит вчасно, замовте пролонгацію. Щоб активувати послугу, вам потрібно погасити тільки нараховані за період користування кредитом проценти. Зробити це можна в особистому кабінеті, в терміналах або зателефонувавши до нашого контакт-центру.

На яку суму я можу розраховувати в подальших зверненнях до компанії?

При першому зверненні в компанію вам доступна сума від 500 до 4000 грн. Сума на другий і наступні кредити збільшується до 15 000 грн. 

Як повернути гроші через термінали?

Шерман пропонує погасити кредит через термінали самообслуговування партнерських мереж EasyPay або «Сіті24». Це зручний спосіб, коли на момент оплати у вас відсутній інтернет або недостатньо коштів на картці. Оплата кредиту проходить за допомогою мобільного телефону, за яким ідентифікується користувач. У разі погашення через термінал «Приват24» потрібно буде знайти нашу компанію за реквізитами, вказаними в договорі.

Для погашення через термінали вам знадобиться:

1) обрати найближчий до себе термінал мереж EasyPay, Tyme або City24;

2) знайти нашу компанію в розділі "Банківські операції" (в EasyPay – категорія "Банки і фінансові послуги");

2) ввести свій номер мобільного, який прив'язали до профілю в особистому кабінеті, для ідентифікації вашого договору; в декотрих терміналах потрібно ввести номер договору та ІПН.

3) ввести купюри в приймач і провести оплату.

Як тільки кошти надійдуть на наш рахунок, ви отримаєте SMS-повідомлення на свій мобільний. Зверніть увагу, що час зарахування коштів залежить від періоду роботи банку, через який проходить транзакція. Тому, використовуючи цей спосіб погашення, проводьте оплату завчасно! Також за погашення кредиту в терміналах може стягуватися комісія банком-еквайєром або банком-емітентом вашої картки.

Як мені зареєструвати особистий кабінет?

Реєстрація користувача на сайті відбувається при першому зверненні до компанії, тобто при оформленні першого кредиту. Для цього знадобитися на калькуляторі вибрати термін і суму позики, перейти на реєстраційну форму і заповнити всі поля особистими даними. Ці дані зберігаються в вашому профілі в особистому кабінеті і є вашою «візитною карткою», що дозволяє в подальшому оформляти кредити набагато швидше, за ​​допомогою одного мобільного.

Як повернути позику через сайт?

Щоб погасити кредит банківською карткою на нашому сайті, виконайте наступні дії:

1) натисніть зверху на сайті кнопку «Увійти», перейдіть у вкладку із способами авторизації;

2) виберіть один із способів: введіть ІПН і пароль; телефон і пароль; або просто номер телефону і код з SMS, який ми вам надішлемо.

3) в особистому кабінеті оберіть банківську картку, якою будете оплачувати кредит. Введіть бажану суму і проведіть оплату.

Це можливо під час реєстрації при оформленні першого кредиту у сервісі.

Погасити кредит онлайн – найпростіший і найшвидший спосіб. Вам не потрібно ходити по сайтах платіжних сервісів, витрачати час на візит відділення банку або шукати найближчий термінал. Також не доведеться турбуватися, чи правильно ви ввели реквізити. А якщо ви бажаєте погасити кредит іншою карткою, її завжди можна додати в налаштуваннях особистого кабінету.

Але у цього способу є і обмеження:

  • внести платіж можна тільки зі своєї картки;
  • не можна погасити позику готівкою;
  • декотрі банки-емітенти, а також онлайн платіжні сервіси можуть додатково знімати з вашого рахунку комісію за проведення операції.

 

 

Не приходить SMS по заявці

Іноді з технічних причин користувачеві може не прийти SMS із рішенням по кредиту. Радимо почекати деякий час або подати заявку повторно. Також ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки за номером: 0800757017.

Процентна ставка?

У Sherman стандартна процентна ставка на онлайн-кредит становить 2% на день або 730% на рік. Приклад розрахунку стандартної ставки: при оформленні кредиту на суму 1000 грн строком 65 днів плата за користування позикою становитиме 1300 грн. 

Як погасити кредит в касі банку?

Погасити кредит у банку просто. Зайдіть до найближчого відділення банку і повідомте касиру наші реквізити, зазначені в вашому кредитному договорі.

Цей спосіб погашення кредиту підходить тим, кому зручно відвідати відділення банку і погасити позику готівкою. Так ви можете не турбуватися, що оплата «зависне» і не надійде до адресата.

Головна відмінність погашення в банку від інших способів полягає в тому, що при оформленні банківського переказу вам необхідно знати реквізити компанії і номер кредитного договору. Знайти їх ви завжди можете у своєму договорі, який зберігається у вашому особистому кабінеті.

Плюс цього способу оплати в тому, що не обов'язково йти в банк саме позичальнику. Замість вас це можуть зробити знайомі за вашими даними. Однак пам’ятайте, що за транзакцію банк візьме свою комісію.

Також обов'язково зберігайте квитанції по оплаті до отримання повідомлення про погашення. SMS про підтвердження платежу приходить на номер мобільного.

Що таке "Шерман"?

Шерман – молодий сервіс небанківського онлайн-кредитування в Україні, який покликаний надавати оперативну фінансову допомогу повнолітнім громадянам країни, незалежно від рівня доходів, на прозорих і вигідних умовах. 

Щоб стати клієнтом компанії, користувачу необхідно зареєструватися на сайті, заповнити анкету та надіслати її на розгляд менеджеру. Як тільки заявку оброблять, ви тут же отримаєте рішення на свій мобільний. Все дуже просто. Вам не знадобиться нікуди їздити – оформити кредит можна онлайн, в будь-кому місці – в офісі, на роботі, вдома, коворкінгу чи кафе.

Не потрібно готувати пакет документів, шукати заставу і поручителів. Нам необхідні лише дані вашого паспорта та ІПН, а також певна інформація про вас для ідентифікації. Також знадобиться актуальна банківська картка для зарахування на неї коштів.

Чому не приходить SMS з кодом підтвердження входу?

Якщо вам не надійшло повідомлення з кодом при оформленні кредиту, не хвилюйтеся. Замовте повторну відправку SMS, натиснувши кнопку «Відправити ще раз». Якщо нічого не змінилося, зверніться на нашу гарячу лінію за телефоном: 0800757017.

Які наслідки невиплати?

Якщо клієнт навмисне ухиляється від виплати кредиту, компанія має право передати інформацію по даній заборгованості в бюро кредитних історій, а також діяти в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Подібні ситуації негативно вплинуть на кредитний рейтинг позичальника і на його подальші спроби взяти кредит в інших фінансових установах.

Що таке прострочення?

У разі невиконання клієнтом зобов'язань перед фінансовою компанією і порушення строків оплати кредиту процентна ставка буде збільшена до 2,5% на день.